Menü Bilgi

Şirket Profili

  • firma

Uğur Böceği Tasarım

FİRMAMIZ 1999 YILINDA GENÇ GİRİŞİMCİ AHMET AKGÜN TARAFINDAN PEYZAJ VE DOĞALTAŞ PAZARLAMASI YAPMAK ÜZERE KURULMUŞ OLUP DAHA SONRA ARTAN TALEP DOĞRULTUSUNDA YAPI YENİLEME VE DEKORASYON ALANLARINDA DA HİZMETE BAŞLAMIŞTIR. FİRMAMIZ KAYSERİ VE CİVARI İLLERDE BULUNAN MİMAR VE TASARIMCILARA LOJİSTİKHİZMET VERMEKLE BİRLİKTE ANAHTAR TESLİM DOĞALTAŞ-PEYZAJ VE DEKORASYON İŞLERİ DE YAPMAKTADIR. YAKLAŞIK 15 AYRI ÜRETİCİDEN TEMİN EDİLEN MOZAİK TAŞLAR DİREK TÜKETİCİYE ULAŞTIRILIRKEN, OLUŞTURULAN 8 YURT İÇİ - 4 YURTDIŞI BAYİ VASITASIYLA DA PAZARLAMA AĞINI GENİŞLETMEKTEDİR FAALİYETİNE BAŞLAMASI ÇOK KISA SÜRE OLMASINA RAĞMEN PEYZAJ ALANINDA DA SIRADIŞI TASARIMLAR LA MÜŞTERİLERİNİN BEĞENİSİNİ KAZANMIŞ,PROFESYONEL EKİBİ İLE ÇOK BAŞARILI VE YÜKSEK STANDARTLARDA İŞLER YAPMAKTADIR.

FİRMAMIZ AYRICA BÜYÜK PROJELERDE MÜŞAVİRLİK HİZMETİ DE VERMEKTE İŞVERENLERİMİZ ADINA ONUN TÜM TÜRKİYE DEKİ ŞANTİYELERİNİN KONTROLÖRLÜĞÜNÜ YAPMAKTADIR

‘’ İŞİNİZ BİZE EMANETİNİZDİR ,,

ANLAYIŞI İLE MÜŞTERİMİZİN İÇİNİ DE ,CEBİNİ DE RAHAT ETTİRECEK İŞ KALİTESİ VE FİYAT POLİTİKASI TAKİP ETMEKTEDİR.200 M2 KAPALI SHOWROOM 2500 M2 AÇIK ALAN SHOWROOM DA YÜZLERCE ÇEŞİT ÜRÜNÜ MÜŞTERİLERİMİZİN BEĞENİSİNE SUNUP ONLARIN TAKDİRLERİNİ KAZANMAK BİZLERİ FAZLASI İLE MUTLU ETMEKTEDİR.

DEKORASYON DEPARTMANIMIZ YÜZLERCE ÇEŞİT DUVAR KAPLAMA PANELLERİNİ İTHALATÇI FİRMALARDAN TEMİN ETMEKTE, PAZARLAMA ELEMANLARI VASITASIYLA MOBİLYA-ÇELİKKAPI TASARIMCI- DEKORATÖR- MİMAR- İÇ KAPI YAPAN FİRMALARA PAZARLAMASINI YAPMAKTADIR.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ VE PERSONELİMİZLE MÜŞTERİLERİMİZE DAHA KALİTELİ ÜRÜNLER SUNMAK , ONLARLA HER ZAMAN DOST KALABİLMEK İÇİN TÜM GAYRETİMİZLE ÇALIŞIYORUZ